لیزری رنگی

کارتریج قطعه ای از یک پرینتر می باشد که کار اصلی چاپ را بر عهده دارد و رنگ را به کاغذ منتقل می کند. کارتریج های لیزری رنگی توسط برندهای مختلف و در سایزها و ظرفیت های مختلف و مناسب برای پرینترهای مختلف ارائه می شود که شما می توانید بسته به حجم کار و نوع پرینتر خود، کارتریج مناسب را انتخاب نمایید. کارتریج های لیزری قابلیت شارژ مجدد را دارا می باشند.

فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه کارتریج های لیزری و جوهرافشان

لیزری رنگی 

( 127 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • اچ پی / HP

  شرکت اچ پی از بزرگترین ارائه دهنده های تونر کارتریج لیزری رنگی است که بسیار طرفداران زیادی را نیز به خود جذب کرده است . استفاده از بهترین نوع کارتریج لیزری رنگی یکی از مهمترین نکاتی است که شما باید بسیار به آن توجه کنید زیرا استفاده از کارتریج لیزری رنگی نا مرغوب باعث خرابی پرینتر شما می شود . کارتریج های لیزری رنگی در چهار رنگ آبی، قرمز، زرد و مشکی تولید می شوند و دارای دو نوع اورجینال و طرح فابریک می باشند.

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع کارتریج های لیزری و جوهر افشان
 • کانن / Canon
  کارتریج های لیزری کانن در دو نوع رنگی و مشکی تولید می شوند. نوع رنگی این کارتریج ها دارای چهار رنگ آبی، زرد، قرمز، مشکی می باشد و از ترکیب آن ها، رنگ های زنده و طبیعی ایجاد می شود و کیفیت چاپ بالا می رود. این کارتریج ها در ابعاد و ظرفیت های مختلف و مناسب برای پرینترهای مختلف کانن طراحی و ساخته می شوند. شما می توانید براساس نیاز و نوع پرینتر خود، کارتریج مناسب را تهیه کنید.
  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع کارتریج های لیزری و جوهر افشان
 • سامسونگ / SAMSUNG
  کارتریج های لیزری سامسونگ در دو نوع رنگی و مشکی تولید می شوند. نوع رنگی این کارتریج ها دارای چهار رنگ آبی، زرد، قرمز، مشکی می باشد و از ترکیب آن ها، رنگ های زنده و طبیعی ایجاد می شود و کیفیت چاپ بالا می رود. این کارتریج ها در ابعاد و ظرفیت های مختلف و مناسب برای پرینترهای مختلف سامسونگ طراحی و ساخته می شوند. شما می توانید براساس نیاز و نوع پرینتر خود، کارتریج مناسب را تهیه کنید.
  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع کارتریج های لیزری و جوهر افشان
در صفحه