کارتریج و تونر کپی

به مواد مصرفی در چاپگرهای جوهرافشان ، جوهر و در پرینترهای لیزری پودر و یا اصطلاحا تونر می گویند .محفظه ای که تونر و جوهر در آن قرار می گیرد ،کارتریج نامیده می شود. در چاپگرهای جوهرافشان، چاپ توسط جوهر و بوسیله هد کارتریج روی کاغذ انجام می شود ولی در چاپگرهای لیزری، چاپ روی کاغذ بوسیله پودر و یا همان  تونر و بوسیله درام کارتریج انجام می شود.

شرکت اچ پی گالری پیشرو در عرضه انواع کارتریج های لیزری و جوهر افشان

کارتریج و تونر کپی 

( 329 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • لیزری مشکی

  یکی از دستگاه هایی که امروزه در همه ی سازمان و اداره ها می توان پیداکرد ، پرینتر و یا دستگاه چاپ است.همه ی کارتریج های لیزری دارای 2 بخش اصلی تونر و درام هستند . گاهی این دو قسمت در برخی از دستگاه ها در یک کارتریج و دربعضی دیگر بصورت جدا از هم یعنی هر کدام در یک کارتریج مورد استفاده قرار می گیرند .در چاپگرهای لیزری مشکی نیز از یک کارتریج مشکی استفاده می شود که معمولا تونر و درام در این مدل از دستگاه ها هر دو در یک کارتریج قرار گرفته اند .

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه کارتریج های لیزری و جوهر افشان

 • لیزری رنگی

  کارتریج قطعه ای از یک پرینتر می باشد که کار اصلی چاپ را بر عهده دارد و رنگ را به کاغذ منتقل می کند. کارتریج های لیزری رنگی توسط برندهای مختلف و در سایزها و ظرفیت های مختلف و مناسب برای پرینترهای مختلف ارائه می شود که شما می توانید بسته به حجم کار و نوع پرینتر خود، کارتریج مناسب را انتخاب نمایید. کارتریج های لیزری قابلیت شارژ مجدد را دارا می باشند.

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه کارتریج های لیزری و جوهرافشان

 • جوهر افشان

  کارتریج های جوهرافشان کارتریج هایی بسیار حساس هستند که می توان گفت طرفداران زیادی نیز دارد . زیرا این کارتریج ها علاوه بر چاپ متون و ... توانایی چاپ عکس های مختلف را نیز دارا می باشند.  امروزه گرایش بیشتر سمت خرید کارتریج ها و پرینترهای لیزری می باشد، اما کارتریج های جوهر افشان نیز کیفیت و کارایی بالایی دارند و بسته به نیاز و ظرفیت چاپ، قابل خرید می باشد.

  شرکت اچ پی گالری یکی از بهترین ارائه دهنده های کارتریج جوهرافشان است .

 • تونر کپی

  تونر های کپی به صورت مخزن هایی با محتوای پودر جوهر هستند و درون دستگاه کپی قرار می گیرند . تونر های کپی قابلیت شارژ مجدد را نیز دارند و شما همچنان باید دقت داشته باشید که تونر اورجینال و با کیفیت را انتخاب کنید . تونرهای کپی در ظرفیت های چاپ مختلف و به رنگ مشکی توسط برندهای مختلف تولید می گردند.

  شرکت اچ پی گالری یکی از بهترین ارائه دهنده های تونر کپی همراه با گارانتی معتبر می باشد.

 • تونر شارژ

  تونر، پودر مصرفی پرینترها و دستگاه های کپی لیزری است که مخلوطی از پودر کربن و ترکیبات پلیمری میباشد و از طریق اعمال حرارت به کاغذ میچسبد. شارژ کردن تونر مصرفی کارتریج میتواند موجب صرفه جویی در هزینه های کاربر گردد و او را برای مدتی از نیاز به تعویض کارتریج معاف کند. تونر های موجود در بازار از برند های مختلفی هستند که هر یک دارای ویژگی های مخصوصی است و برای یک سری دستگاه و کارتریج خاص قابل استفاده هستند. از جمله ویژگی هایی که در هریک از تونر ها منحصر به فرد است میتوان به اندازه ذرات و نقطه ذوب پودر استفاده شده اشاره کرد که تاثیری کلیدی بر کیفیت چاپ دارند. شرکت hp-gallery با چندین سال تجریه در این زمینه به ارائه پودر های تونر دربرند های مختلف و با مناسب ترین قیمت همواره سعی در پاسخ دهی به نیاز های همشهریان داشته است.

 • کارتریج شوقی/ SHOGHI

  کارتریج ایرانی شوقی یکی از بهترین کارتریج ها در تولید داخلی است . کارتریج شوقی که دست آورد مهم شرکت اچ پی گالری است با استفاده از بهترین نوع محصولات و قطعات و تونر می توان گفت به موفقیت کاملی دست پیدا کرده است . اما هر مصرف کننده ی تونر کارتریجی انتظار مصرف زیاد از کارتریج و قیمتی مناسب دارد . به جرات می توان گفت کارتریج ایرانی شوقی همانند کارتریج های اچ پی به یک اندازه کارکرد دارد و از نظر قیمت هم با این شرکت برابری می کند . یکی از مزیت های خرید کارتریج ایرانی این است که تمامی برند ها نظیر اچ پی، کانن و... را پشتیبانی می کند .

  شرکت اچ پی گالری یکی از بهترین ارائه دهنده های کارتریج ایرانی است .

در صفحه