کارتریج تونر طرح فابریک لیزری مشکی کانن CANON 703 BLACK LASER

 رنگ: مشکی

 پرینترهای سازگار: LBP2900/3000

 دارای ضمانت و گارانتی بدون قید و شرط تعویض

 کد کارتریج: CANON 703 BLACK LASER

 قابلیت شارژ: دارد

 توان چاپ: 2000 برگ A4

1,490,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

LBP2900/3000

تونر طرح فابریک کانن CANON 703 BLACK LASER:

همان طور که می دانید کارتریج های لیزری Canon برای استفاده در پرینترهای لیزری Canon طراحی‌شده‌اند و نباید از برندهای متفرقه در پرینترهای Canon استفاده کرد. همچنین این کارتریج ها برای استفاده در پرینتر های مشابه از برندهای دیگر مناسب نیستند. لذا الزامی است به هنگام تعویض کارتریج پرینتر خود دقت کافی را داشته باشید. محصولاتی که در حال معرفی آن هستیم یکی از محصولات طرح فابریک کانن  می باشد. این محصول با این که کارتریج فابریک 703 کانن محسوب نمی باشد و یک کارتریج طرح فابریکک می باشد اما دارای کیفیت مناسب و مواد اولیه مرغوب می باشد تا به دستگاه کاربران آسیب وارد نکند. کارتریج طرح فابریک 703 کانن دارای کیفیت قابل قبولی در مقایسه با سایر کارتریج های موجود در بازار دارد.

خبر خوب دیگر در مورد این کارتریج طرح فابریک کانن ، گارانتی بدون قید شرط فروشگاه اچ پی گالری می باشد. بیشتر محصولات فروشگاه اچ پی گالری دارای گارانتی هستند و برای کارتریج ها ، گارانتی تا پیش از اتمام تونر کارتریج اعتبار دارد.

در صورت بروز هر گونه مشکل یا خرابی در عملکرد کارتریج تا زمانی که تونر داخل کارتریج باشد می توانیم کارتریج را تعویض و یا تعمیر نماییم.

کارتریج فوق برای دستگاه های  LBP2900/3000 قابل استفاده می باشد.

تونر طرح فابریک لیزری مشکی کانن CANON 703 BLACK LASER

تونرهای اصلی Canon برای پرینترهای لیزری Canon ، رنگ‌هایی زنده و واقعی تولید می‌کنند و کیفیت مناسبی دارند. چاپ عکس، متون و اشکال گرافیکی با بهترین کیفیت و بهترین شکل انجام می‌گیرد. کارتیج ها Canon  به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که می‌توانید به‌راحتی خودتان در منزل و یا اداره آن‌ها را تعویض کنید و نیازی به تکنسین کامپیوتر و یا متخصص ندارید. این تونر رنگ مشکی پرینترهای لیزری برند Canon  را تولید می‌کند .

جهت خرید کارتریج تونر لیزری مشکی طرح فابریک 703 کانن یا اطلاع از آخرین قیمت کارتریج طرح فابریک 703 کانن با ما در ارتباط باشید.

تلفن : 02188930119