شارژ و سرویس و تعمیر کارتریج تونر لیزری مشکی سامسونگ Samsung MLT-D109S

 رنگ: مشکی

سازگار با دستگاه: SAMSUNG MLT-D109S / SCX-4300

تحویل 2 ساعته

کد محصول: MLT-D109S

شارژ سریع و فوری

 توان چاپ: 2000 برگ A4

جهت ثبت سفارش شارژ کارتریج تماس بگیرید

SAMSUNG / سامسونگ

300,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

لیزری
2000 برگ
MLT-D109S
سامسونگ
MLT-D109S / SCX-4300
مشکی
شارژ به همراه تست

شارژ و سرویس و تعمیر کارتریج تونر لیزری مشکی سامسونگ Samsung MLT-D109S:

سامسونگ یکی از معتبر ترین برند ها در صنعت چاپ و تکثیر می باشد که انواع پرینتر و لوازم جانبی آن را تولید می کند. یکی از این لوازم جانبی کارتریج سامسونگ Samsung MLT-D109S می باشد. این کارتریج با کیفیت و کارایی بالا از مواد اولیه مرغوبی تولید شده و از نوع لیزری می باشد. کارتریج سامسونگ Samsung MLT-D109S فقط در رنگ مشکی موجود می باشد و مناسب برای مصرف در ادارات، مدارس، دانشگاه ها و... می باشد. کیفیت چاپ کارتریج سامسونگ Samsung MLT-D109S بسیار بالاست و حالت هایی مثل رگه رگه شدن و خراب شدن چاپ در حین کار پیش نمی آید. کارتریج سامسونگ Samsung MLT-D109S در دو کیفیت طرح فابریک و اورجینال موجود می باشد که شما می توانید بر حسب نیاز و بودجه خود یکی از آن ها را تهیه نمایید.

کارتریج سامسونگ Samsung MLT-D109S قابلیت شارژ دارد و در هر بار شارژ آن می تواند حداکثر تا 2000 برگ را چاپ نماید. شارژ و سرویس کارتریج یکی از خدماتی است که حتما باید توسط لبزارهای مخصوص و توسط تکنسین ماهر انجام گیرد تا به سلامت کاربر و کارتریج آسیبی نرسد. شارژ کارتریج سامسونگ Samsung MLT-D109S و همچنین تعمیر آن توسط فروشگاه اچ پی گالری و با دقت و کیفیت بالا انجام می گیرد. شارژ کارتریج به خاطر ارزان بودن مزیت مهمی می باشد که اگر اصولی انجام شود، کارتریج را می توان تا 5 بار شارژ و استفاده مجدد نمود و کارایی بالایی دارد.

شارژ کارتریج سامسونگ Samsung MLT-D109S به همراه تست و به صورت فوری انجام می شود و در کمتر از 2 ساعت به مشتری تحویل داده می شود.

کارتریج سامسونگ Samsung MLT-D109S سازگار با پرینترهای سامسونگ زیر می باشد:

SAMSUNG MLT-D109S / SCX-4300

جهت ثبت سفارش شارژ و تعمیر کارتریج خود با شماره پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید.