ریبون لیبل پرینتر وکس / رزین Wax / Resin Ribbon 110x300

ابعاد: 11 سانتی متر عرض و 300 متر طول

دارای ضمانت و گارانتی

نوع: وکس / رزین

تعداد در هر کارتن: 10

جهت اطلاع از موجودی و قیمت محصول تماس بگیرید

2,190,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

وکس / رزین
پلیمر - جوهر
110 میلیمتر عرض و 300 متر طول
مشکی
چین
پوشش بیرونی

ریبون لیبل پرینتر وکس / رزین Wax / Resin Ribbon 110x300:

ریبون های لیبل زن متشکل از ورقه های پلیمری رول شده دور یک هسته چوبی یا پلاستیکی می باشد که آغشته به جوهر است. این ریبون ها را برای چاپ روی لیبل ها و بارکدها و برچسب های مختلف توسط پرینترهای لیبل زن به کار می برند. نحوه کار این ریبون های لیبل زن مانند کاربن می باشد و جوهر را به از روی ریبون به کاغذ منتقل می کند.

کیفیت چاپ ایجاد شده توسط این نوع پرینترها و لیبل ها مناسب می باشد و بسته به نوع ریبون متفاوت می باشد. ریبون لیبل زن وکس / رزین دارای کیفیتی مابین رزین و وکس می باشد. نوع رزینی مقاومت بالایی در برابر رطوبت و تغییرات دما و اصطکاک دارد اما نموع وکس مقاومت بسیار کمی در برابر این عوامل دارد. کیفیت چاپ توسط این ریبون ها به ضخامت جوهر روی ورق پلیمری نیز وابسته است.

ریبون های رزینی كيفيت چاپ بالایي دارند و بيشتر براي چاپ بر روي ليبل های متال، PVC و تايوک استفاده مي گردند چون چاپ روی اين ليبل ها خيلی مهم بوده و سال های سال بايد بمانند. البته از اين نوع ريبون ها در چاپ بر روی ليبل های ديگر هم مي توان استفاده كرد. ریبون های نوع وکس ارزان تر بوده و مقاومت کمتری دارند و بیشتر مناسب چاپ روی کاغذ می باشند.

ریبون لیبل زن وکس / رزین مورد بحث دارای ابعاد 110 میلیمتر عرض در 300 متر طول می باشد. این ریبون به رنگ مشکی تولید شده و توان چاپ رنگی ندارد. این ریبون لیبل زن دارای پوشش بیرونی می باشد. و سازگار با انواع پرینترهای لیبل زن است. از این ریبون می توان برای چاپ بر روی انواع کاغذ ها و لیبل ها و برچسب ها استفاده کرد. باید توجه کرد که هنگام خرید ریبون، نوع هم عرض و هم اندازه با لیبل خود را خریداری نمایید. در هر کارتن 10 عدد رول ریبون قرار دارد که شما می توانید هم به صورت تکی و هم به صورت کارتنی خریداری نمایید.

ریبون های لیبل زن وکس / رزینی 110x300 همراه با گارانتی معتبر در فروشگاه اچ پی گالری موجود می باشد و شما می توانید جهت اطلاع از موجودی و خرید آن با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید.