پرینتر تک کاره لیزری سیاه سفید ریکو Ricoh SP 213W

نوع: لیزری - تک کاره

سرعت چاپ: 22 برگ در دقیقه

 دارای ضمانت و گارانتی یک ساله

اتصال پورت: Ethernet, USB 2.0

حافظه داخلی: 128 مگابایت

 توان چاپ: 20000 برگ در ماه

برای اطلاع از قیمت محصول تماس بگیرید.

0 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

لیزری - تک کاره
20000 برگ در ماه
SP 213W
Ricoh
22 برگ
600*1200 dpi
150 برگ
402x 360 x 165 mm
7.2 کیلوگرم
ژاپن
A4, A5
128 مگابایت
Ethernet, USB 2.0

پرینتر تک کاره لیزری سیاه سفید ریکو Ricoh SP 213W:

پرینتر تک کاره لیزری سیاه و سفید ریکو Ricoh SP 213W با ابعاد 165402x 360 x 165 میلیمتر و وزن 7.2 کیلوگرم طراحی شده است. تکنولوژی چاپ این دستگاه لیزری می باشد. سایز چاپ این دستگاه A4 و سرعت چاپ سیاه و سفید آن 22 برگ در دقیقه است. رزولوشن چاپ(DPI) برای این پرینتر 600 * 1200 dpi در نظر گرفته شده و توان کار ماهانه آن 20.000 برگ می باشد. ریکو شرکت چند ملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد، دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیومستقر می‌باشد. برند ریکو برند با سابقه و خوبی در زمینه ی الکترونیک است اگه به دلیل این که در سال های اخیر برندهای اچ پی و کانن در ایران طرافداران بسیاری به دست آورده برند ریکو تا حدودی به فراموشی سپرده شده است.

ورودی کاغذ که برای این پرینتر در نظر گرفته شده  150 برگ می باشد. این دستگاه امکان شبکه و همچنین امکان وایرلس دارد . پرینتر  لیزری سیاه سفید ریکو Ricoh SP 213W تک کاره بوده و امکانات محدودی دارد که به همین دلیل یک پرینتر با کیفیت عالی و قیمت بسیار مقرون به صرفه ایجاد کرده است. نوع کارتریج به کار رفته در این پرینتر، کارتریج مشکی Ricoh 201 می باشد که توان چاپ 1500 برگ در هر بار شارژ مجدد را دارد. سایز کاغذهای قابل استفاده در این پرینتر A4 و A5 می باشد و می تواند تا کیفیت 1200DPI چاپ انجام دهد. این پرینتر مناسب برای مصارف اداری و شرکتی می باشد.

 پرینتر تک کاره لیزری سیاه سفید ریکو Ricoh SP 213W

ریکو شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد، دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیومستقر می‌باشد. برند ریکو برند با سابقه و خوبی در زمینه ی الکترونیک است اگه به دلیل این که در سال های اخیر برندهای اچ پی و کانن در ایران طرافداران بسیاری به دست آورده برند ریکو تا حدودی به فراموشی سپرده شده است.

 کمپانی ریکو فعالیت خود در سال ۱۹۳۶   آغاز نمود. این کمپانی از گذشته تا کنون در تولید محصولات مختلف فعالیت داشته است. کمپانی ریکو عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخت. این شرکت به تدریج حوزه ی فعالیت خود را گسترش داده و در حوزه ی ماشین های اداری نیز فعالیت نمود. به گونه ای که ؛ توانست به عنوان یکی از برندهای محبوب در تولید تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی و پرینتر مطرح گردد.  این شرکت از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان است که فن آوری های پیشرفته به کار  رفته در محصولات آن سبب گشته تا کارایی دستگاههای فتوکپی عرضه شده توسط این کمپانی دوچندان گردد. اگرچه شرکت ریکو در تولید انواع محصولات الکترونیک فعال است ، لیکن فعالیت اصلی و تمرکز این شرکت در عرضه و تولید مدل های گوناگون و گسترده ی دوربین ها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می باشد.