نماد اعتماد الکترونیکی

جوهر پرینتر یک لیتر 4 رنگ اسکای اچ پی HP SKY - 1000cc

 رنگ: قرمز - آبی - زرد - مشکی

قابل استفاده در: تمامی پرینترهای مخزنی و جوهر افشان HP

نوع مخزن: قوطی شکل

ظرفیت: 1000 میلی لیتر

جهت اطلاع از موجودی و قیمت تماس بگیرید

HP / اچ پی
  • قرمز
  • مشکی
  • آبی
  • زرد
  • ست کامل

1,150,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

hp
تمامی پرینترهای مخزنی و جوهر افشان HP
1 لیتر
قرمز - آبی - زرد - مشکی
نوع مخزن: قوطی شکل

جوهر پرینتر یک لیتر 4 رنگ اسکای اچ پی HP SKY - 1000cc:

جوهر 1000 سی سی اسکای اچ پی مناسب برای چاپگرهای 4 و 5 رنگ اچ پی میباشد که از رنگهای اصلی مورد استفاده در پرینتر های رنگی تشکیل شده است.از این می توان در پرینتر های جوهرافشان که چاپ عکس هم انجام میدهند استفاده کرد .

جوهرهای یک لیتری اسکای اچ پی در رنگ های قرمز - آبی - زرد - مشکی و از مواد اولیه طبیعی و با کیفیتی تولید می شود و می تواند رنگ های طبیعی و زنده ای در چاپ ایجاد نماید. کیفیت چاپ به دست آمده از این جوهر ها بسیار بالاست و چاپ یکدستی ایجاد می کند. هر کدام از این جوهر ها در بطری های جداگانه قرار دارد و شما می توانید هم به صورت ست و هم به صورت تکی آن ها را خریداری نمایید.

جوهر پرینتر یک لیتر 4 رنگ اسکای اچ پی HP SKY - 1000cc

کیفیت جوهر انتخابی شما رابطه مستقیم در شفافیت و کیفیت عکس چاپ شده دارد یعنی هرچقدر کیفیت برند انتخابی جوهر شما بالا باشد نتیجه چاپی با شفاف و کیفیت خواهید داشت.دقت در کیفیت و برند جوهر طول عمر و سلامت پرینتر شما را ضمانت میکند هرچند جوهرهای دیگر که در بازار رواج دارد ممکن است قیمت های پایین تری نیز داشته باشند.

جوهر پرینتر یک لیتر 4 رنگ اسکای اچ پی HP SKY - 1000cc

جوهر 1000 سی سی اسکای اچ پی سری 4 رنگ SKY HP 1000cc CMYK INK به هد دستگاه شما آسیبی نمیزند و برای پرینتر های 4 و 5 رنگ قابل استفاده میباشد که از کیفیت ماندگاری رنگ بالایی برخوردار میباشد.

اچ پی گالری