برچسب کاغذی دو ردیفه پرینتر لیبل زن Paper Label 30x45

سایز لیبل: 30x45 میلیمتر

جنس: کاغذی

تعداد لیبل: 4000

جهت اطلاع از موجودی و قیمت محصول تماس بگیرید

399,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

کاغذی
30 در 45 میلیمتر
سفید
4000 لیبل در هر رول
دو ردیفه

برچسب کاغذی دو ردیفه پرینتر لیبل زن Paper Label 30x45:

برچسب ها لیبل های کاغذی جهت چاپ اطلاعات و قیمت محصولات به کار می رود. یک طرف لیبل ها دارای قابلیت چسبندگی بالایی می باشد تا پس از چاپ بتوان به راحتی بر روی کالا آن را چسباند. برچسب ها و لیبل ها در ابعاد مختلفی ساخته می شوند تا بتوانند رنج وسیعی از نیازها را براورده کنند. لیبل کاغذی مورد بررسی دارای 3 ردیف لیبل می باشد که ابعاد هر برچسب 30 در 45 میلیمتر می باشد.

لیبل ها و برچسب ها از انواع جنس های مختلفی مثل کاغذ، PVC و فلز ساخته می شوند و هر کدام کاربرد ویژه خود را دارد. لیبل ها در اندازه های مختلف به صورت نوارهایی ساخته می شوند و دور یک هسته مرکزی به صورت استوانه ای پیچیده می شود. در هر رول برچسب های کاغذی دو ردیفه، 4000 عدد لیبل موجود می باشد و بسیار مقرون به صرفه می باشد. قدرت چسبندگی لیبل ها بالا بوده و به راحتی از بین نمی روند.

برای چاپ بر روی لیبل های کاغذی از پرینترهای و ریبون های لیبل زن استفاده می شود. از این لیبل ها می توان برای چاپ اطلاعات تمامی محصولات و کالاها و همچنین برچسب برای موارد دیگر استفاده کرد. این محصول با قیمت مناسب و کیفیت عالی در فروشگاه اچ پی گالری موجود می باشد و شما می توانید برای سفارش محصول با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید.

ویدئو آموزش نحوه قرار دادن لیبل درون پرینترهای لیبل زن: