برچسب متال دو ردیفه پرینتر لیبل زن Metal Label 20x40

سایز لیبل: 20x40 میلیمتر

جنس: متال

تعداد لیبل: 4000

جهت اطلاع از موجودی و قیمت محصول تماس بگیرید

0 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

متال
20x40 میلیمتر
خاکستری
4000 عدد لیبل در هر رول
دو ردیف

برچسب متال دو ردیفه پرینتر لیبل زن Metal Label 20x40:

لیبل ها و برچسب ها ابزاری برای قرار دادن اطلاعات و قیمت کالا بر روی آن می باشد. این لیبل ها و برچسب ها دارای انواع مختلفی می باشند و از جنس های مختلفی همچون کاغذ، PVC و متال ساخته می شوند. لیبل مورد بررسی از جنس متال می باشد. همچنین لیبل ها در ابعاد مختلف بر اساس نیازهای مختلف طراحی می شوند. لیبل متال مورد نظر به صورت یک رول نواری دو ردیفه می باشد که بر روی آن 4000 عدد لیبل با ابعاد 20 در 40 میلیمتر قرار داده شده است. ایی برچسب ها دارای رنگ خاکستری می باشند. عرض این نوار رول شده 100 میلی متر می باشد.

لیبل ها و برچسب های متال مقاومت بسیار بالایی دارند و مناسب برای کاربردها و کالاهایی می باشند که نیاز به ماندگاری و مقاومت بالای لیبل می باشد، مثلا برچسب کارهای چوبی، قطعات ماشین، تایرها و... از جنس متال می باشد. این لیبلها قدر چسبندگی بالایی دارد و کار چاپ بر روی آن مقاومت بالایی در برای عوامل محیطی همچون رطوبت و تغییرات دما دارد. برای انجام چاپ بر روی این لیبل ها از پرینتر های لیبل زن استفاده می گردد. همچنین برای انجام چاپ بر روی این لیبل ها نیاز به ریبون های لیبل زن رزین و سوپر رزین می باشد و از نوع وکس نمی توان استفاده کرد. ماندگاری و مقاومت چاپ توسط ریبون های رزین بسیار بالاست.

لیبل های متال 4000 تایی دو ردیفه با قیمت مناسب در فروشگاه اچ پی گالری موجود می باشد. جهت سفارش این محصول می توانید با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید.

ویدئو آموزش نحوه قرار دادن لیبل درون پرینترهای لیبل زن: