برچسب پی وی سی تک ردیفه پرینتر لیبل زن PVC Label 35x50

سایز لیبل: 35x50 میلیمتر

جنس: PVC

تعداد لیبل: 1700

جهت اطلاع از موجودی و قیمت محصول تماس بگیرید

0 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

PVC
35 در 50 میلیمتر
نارنجی
1700 عدد لیبل در هر رول
تک ردیف

برچسب پی وی سی تک ردیفه پرینتر لیبل زن PVC Label 35x50:

لیبل ها یا برچسب ها کالایی می باشند که از جنس کاغذ، پی وی سی و متال در ابعاد مختلف ساخته می شوند تا اطلاعات کالایی را روی آن چاپ کرده و بر روی کالا بچسبانیم. لیبل یا برچسب مورد نظر از جنس PVC می باشد و به خاطر پلاستیکی بودن مقاوت بسیار بالایی دارد و به سرعت خراب نمی شود و در برابر کشیدگی نیز بسیار مقاوم است. برچسب های پی وی سی معمولا برای چاپ اطلاعات قطعات خودرو و... به کار می رود.

لیبل PVC پرینتر لیبل زن مورد بررسی به رنگ نارنجی و تک ردیفه می باشد. هر یک از برچسب ها دارای ابعاد 35 در 50 میلیمتر می باشد و در مجموع 1700 عدد لیبل در هر رول موجود می باشد. این برچسب ها به دور یک هسته استوانه ای رول می شوند و یک طرف این لیبل ها خاصیت چسبندگی بالایی دارد تا بر روس سطوح کالا بچسبد.

چاپ بر روی این لیبل های PVC توسط پرینترها و ریبون های لیبل زن انجام می گیرد. ریبون های لیبل زن قابل استفاده از نوع وکس / رزین و رزینی می باشد. این لیبل ها دارای چسبندگی و مقاومت بالایی می باشند و همواره مورد اعتماد مشتریان بوده است.

برچسب پی وی سی تک ردیف پرینتر لیبل زن 1700 تایی با قیمت مناسب در فروشگاه اچ پی گالری موجود می باشد و شما می توانید جهت سفارش این محصول با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید.

ویدئو آموزش نحوه قرار دادن لیبل درون پرینترهای لیبل زن: