نوار چسب شیشه ای 5 سانتی متری بسته بندی کوما COMA LOW NOISE

پهنا: 5 سانتی متر

گارانتی: دارد ( سلامت فیزیکی کالا )

جنس: پلاستیک

مدل: کم صدا

با خرید هر 6 عدد رول چسب، یک عدد چسب قطره ای Super Glue و یا چسب شیشه ای 1.5 سانتی متری هدیه داده می شود.

  • چسب شیشه ای 1.5 سانتی
  • چسب قطره ای

109,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

نوار چسب شیشه ای 5 سانتی متری بسته بندی کوما COMA LOW NOISE:

امروز در هر گوشه و کناری انواع مختلف چسب ها به چشم می خورد و کاربرد گسترده ای دارند. یکی از انواع چسب ها، چسب های پهن نواری می باشد. چسب های پهن نواری با پهنای 5 سانتی متری و به صورت چسب نواری شیشه ای بی رنگ تولید می شوند. این چسب ها ساخت برند معتبر COMA می باشد و قدرت چسبندگی فوق العاده بالایی دارند. چسب بسته بندی کوما دارای ابعاد 48 میلی متر و 90 یارد می باشد و ضخامت آن 50 میکرون می باشد که برای بسته بندی های سنگین و بزرگ می باشد که قدرت چسبندگی بالایی دارد. چسب های بسته بندی Coma از نوع کم صدا می باشند و همانند چسب های پهن عادی سرو صدای زیادی حین استفاده ایجاد نمی کنند. ایجاد سرو صدا در حین چسباندن گاهی آزار دهنده می باشد که می توان از چسب های کم صدا به جای نوع عادی استفاده نمود.

نوار چسب شیشه ای 5 سانتی متری بسته بندی کوما COMA LOW NOISE

چسب های 5 سانتی متری نواری بیشتر برای بسته بندی کالاهای مختلف به کار می رود و می توان به هنگام حمل و نقل اساسیه، کالا های مختلف و... از آن استفاده نمود. این چسب ها کاربرد های مختلف و گوناگونی از جمله جلد کردن دفاتر، چسباندن سطوح مختلف از جمله انواع کاغذ و مقوا، پلاستیک، پارچه و... اشاره کرد.

نوار چسب شیشه ای 5 سانتی متری بسته بندی کوما COMA LOW NOISE

چسب های 5 سانتی متری با قیمت مناسب و کیفیت عالی در فروشگاه موجود می باشد. در صورت خرید هر شش عدد رول از این چسب، یک عدد چسب قطره ای Super Glue هدیه داده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید می توانید با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید.