کارتریج آبی اچ پی لیزری HP 126A CYAN CE311A

کارتریج چیست
کارتریج های لیزری HP برای استفاده در پرینترهای لیزری HP طراحی‌شده‌اند و نباید از برندهای متفرقه در پرینترهای HP استفاده کرد. همچنین این کارتیج ها برای استفاده در پرینترهای مشابه از برندهای دیگر مناسب نیستند. لذا الزامی است به هنگام تعویض کارتیج پرینتر خود دقت کافی را داشته باشید.

990,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

CP1025 - CP1025nw

هنگامی که شما با کارتریج Original HP چاپ می کنید، اسناد و مواد بازاریابی را حرفه ای کنید. خانه و یا دفتر خود را با اجتناب از زمان و منابع هدر رفته نگه دارید. این کارتریج به طور خاص برای چاپگر شما طراحی شده است.

امکانات

یک اثر حرفه ای را با چاپ اسناد رنگی خیره کننده و مواد بازاریابی ایجاد کنید. این براق کننده تونر تصاویر گرافیکی و کیفیت عکس ارائه می دهد. نتایج با کیفیت کسب و کار را در طیف گسترده ای از مقالات لیزر دریافت کنید.

هزینه های چاپ را کم نگه دارید در حالی که حفظ بهره وری. کارتریج تونر HP با چاپ مداوم و بدون وقفه چاپ می کند. از آنجا که کارتریج برای قابلیت اطمینان استثنایی طراحی شده است، شما از مواد خرابکارانه و تاخیر گرانقیمت اجتناب کنید.

فروشگاه HP SureSupply بدون نیاز به لوازم جانبی. 1 وقت آن است که یک کارتریج جدید نصب کنید، می توانید مطمئن باشید که طراحی کارتریج HP باعث می شود که جایگزینی سریع و آسان باشد. کارتریج تونر قدیمی خود را از طریق HP Planet Partners بازیافت کنید.

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

CP1025 - CP1025nw