کارتریج مشکی اچ پی لیزری HP 645A BLACK C9730A

کارتریج چیست
کارتریج های لیزری HP برای استفاده در پرینترهای لیزری HP طراحی‌شده‌اند و نباید از برندهای متفرقه در پرینترهای HP استفاده کرد. همچنین این کارتیج ها برای استفاده در پرینترهای مشابه از برندهای دیگر مناسب نیستند. لذا الزامی است به هنگام تعویض کارتیج پرینتر خود دقت کافی را داشته باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی

7,500,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

5500- 5550

بررسی اجمالی

بهترین نتایج را از سیستم چاپ HP دریافت کنید. HP Smart Technology 1 و فرمول های تونر شیمیایی تولید شده در HP LaserJet Toner Cartridges HP 645A با پرینتر شما کار می کنند تا رنگ دقیق، سازگاری و کارایی قابل اعتماد و مقرون به صرفه را ارائه دهند.

امکانات

هر بار چاپ می شود، رنگ دقیق، تصویر دقیق تولید و متن تیز، تیز. تونر شیمیایی تولید شده و فن آوری HP Smart Printing System 1 نتایج و عملکرد قابل اعتماد در طول عمر کارتریج را ارائه می دهند.

صرفه جویی در زمان با همه در یک HP LaserJet 645A منابع. فن آوری HP Smart 1 باعث تنظیمات خودکار برای بهینه سازی کیفیت چاپ و افزایش قابلیت اطمینان می شود. مداخله کاربر حداقل موجب صرفه جویی در وقت، بهبود بهره وری و کاهش هزینه های کلی چاپ می شود.

لذت بردن از تعمیر و نگهداری کم، چاپ بدون دردسر. تکنولوژی HP Smart 1 در کارتریج تونر و چاپگر شما باعث می شود که HP لوازم نصب و نگهداری آسان باشد. دریافت هشدار خودکار زمانی که یک کارتریج کم یا بیرون است. لذت بردن از راحت، سفارش آنلاین.

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

5500- 5550