کارتریج مشکی اچ پی لیزری HP 643A BLACK Q5950A

HP ColorSphere تونر تا 40٪ براق تر از نسل دوم دیگر چاپگرها می باشد.تونر HP ColorSphere طیف رنگی بیشتری را برای انتقال ظریف تولید می کند و می تواند تصاویر واقعی را به چاپ برساند.سیستم چاپ HP بر روی HP ColorSphere تونر تنظیم شده و از رنگ و سازگاری درخشان برخوردار است

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

4700

5,400,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

HP ColorSphere تونر تا 40٪ براق تر از نسل دوم دیگر چاپگرها می باشد.تونر HP ColorSphere طیف رنگی بیشتری را برای انتقال ظریف تولید می کند و می تواند تصاویر واقعی را به چاپ برساند.سیستم چاپ HP بر روی HP ColorSphere تونر تنظیم شده و از رنگ و سازگاری درخشان برخوردار است.لذت بردن از سرعت چاپ سریع بدون افت کیفیت چاپ با HP ColorSphere جدید را تجربه کنید.مدیریت منابع با استفاده از تکنولوژی HP Smart Printing و سفارش آنلاین آنلاین HP SureSupply آسان است.HP All-in-One کارتریج تونر طراحی جدید HP ColorSphere تونر باعث افزایش کارایی آسان و قابل اعتماد می شود.سیستم چاپ HP بر روی HP ColorSphere تونر تنظیم شده و از رنگ و سازگاری درخشان برخوردار است.کیفیت و قابلیت اطمینان افسانه ای HP هر بار که شما چاپ می کنید نتایج با کیفیت بالا را تضمین می کند.

 لوازم چاپ HP 643 LaserJet با HP ColorSphere Toner رنگ های سریع، آسان و درخشان را ارائه می دهند. براق بهبود یافته سیستم HP Color LaserJet شما را قادر می سازد تا یک محدوده دینامیک از رنگ روشن، درخشان و شدید تر تولید کند.

  سریع، آسان و مولدتر. HP ColorSphere تونر سریع و با کیفیت بالا چاپ می کند. تکنولوژی HP Smart2 در لوازم HP با چاپگر ارتباط برقرار می کند تا مواد مورد نیاز را به یک سفارش واحد متصل کند.
     HP 643 LaserJet Printing Supplies با HP Smart Printing Technology2 کارتریج ها و چاپگر را برای تنظیمات مداوم که کیفیت چاپ و قابلیت اطمینان را بهینه می کنند را فعال می کند و هزینه کلی چاپ را پایین می آورد.

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

4700